Dafina Zeqiri i lë këtë koment Bebe Rexhës, ylli me famë botërore reagon (FOTO) – AlpeGossip
Dafina Zeqiri i lë këtë koment Bebe Rexhës, ylli me famë botërore reagon (FOTO)

Dafina Zeqiri i lë këtë koment Bebe Rexhës, ylli me famë botërore reagon (FOTO)

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të famshme në botë dhe tani po shijon suksesin e të bërit histori në muzikë. Ylli me origjinë shqiptare sërish eshtë triumfuese duke mbajtur vendin e parë në Billboard për kategorinë e muzikës ‘country’. Së fundmi Bebe publikoi nje foto ku shiheshi 3 shqiptare në klasifikimin e UK Itunes. Ajo tregoi me kete foto edhe krenarinë për vajzat shqiptare. Ndryshe nga Rita që pak kohë më parë fshiu emrin e Dua Lipa, Bebe bën të kundërtën, madje edhe i tagon, shkruan intv.al. Këtë veprim të Bebe-s e ka komentuar edhe këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri, duke lënë si koment disa ikona me duar lart që tregojnë urim për suksesin e vajzave. Por ky koment ka rënë në syrin e dibranes, Bebe dhe kjo e fundit i ka dhënë ‘like’ komentit duke treguar dashamirësi me shqiptaret akoma më shumë.