NË SKENË E PËRQAFUAR ME LUIZIN/ Videot zbulojnë pa dashje deklaratat e Efit për Kiarën: Sa falso – AlpeGossip
NË SKENË E PËRQAFUAR ME LUIZIN/ Videot zbulojnë pa dashje deklaratat e Efit për Kiarën: Sa falso

NË SKENË E PËRQAFUAR ME LUIZIN/ Videot zbulojnë pa dashje deklaratat e Efit për Kiarën: Sa falso

Një natë pas finales së “Big Brother VIP” Luizi mbajti një koncert dhe një vëmendje të madhe mori edhe Kiara e cila u ngjit në skenë së bashku më këngëtarin.

Mirëpo, një gjë e tillë duket se nuk i ka pëlqyer Efi Dhedhes. Në një video, ajo dëgjohet duke thënë se “është falso”.

“E forta do jetë të dalim dhe ne në skenë të rrimë kot, ashtu ka dalë ajo, po rri kot atje”- dëgjohet të thotë Efi.

Kjo tregon se marrëdhënia mes dyshes së vajzave nuk është shumë e mirë