NXORRI GJOKSIN SHESHIT/ Fansat e masakrojnë keq Oriola Marashin për këtë detaj në trup (FOTO) – AlpeGossip
NXORRI GJOKSIN SHESHIT/ Fansat e masakrojnë keq  Oriola Marashin për këtë detaj në trup (FOTO)

NXORRI GJOKSIN SHESHIT/ Fansat e masakrojnë keq Oriola Marashin për këtë detaj në trup (FOTO)

Oriola Marashi është një ndër femrat më seksi e cilat gjithmon di të  “ndezi” rrjetin me pozat provokuese.

Modelja kritikohet shpesh nga fansat për fotot ku shfaqet tepër joshëse  dhe seksi. Ditën e sotme ajo ka publikuar një set ku e shohim në formë. Ajo kishte zgjedhur të tregonte hiret me anë të veshje crop – top.

Fansat duket se janë revoltuar dhe kanë hedhur dyshimet se Oriola e ka gjoksin të bërë operacion. Ata nuk kanë ndalur pa komentuar detajin që shohin në trupin e modeles.