‘At kam nevojë të rrëfehem’, çfarë po ndodh me Enca Haxhian? (FOTO) – AlpeGossip
‘At kam nevojë të rrëfehem’, çfarë po ndodh me Enca Haxhian? (FOTO)

‘At kam nevojë të rrëfehem’, çfarë po ndodh me Enca Haxhian? (FOTO)

Vajzë e mbarë apo vajzë e keqe?

Kjo mund të jetë një nga dilemat kur mendojmë për një bukuroshe si Enca me gjithë veprimet dhe shfaqjet në publik që bukuroshja na ka dhënë.

Shpesh shfaqet në profilin e saj në Instagram me poza hot duke nxjerrë në pah linjat e saj të adhurueshme dhe po ashtu na ka treguar se Enca është ndonjëherë edhe pak “vajzë e keqe” sepse i thyen tabutë.

Por ja që edhe vajzat si Enca shpesh kanë nevojë të bëhen “të mira” duke u rrëfyer tek prifti.

Këtë gjë bukuroshja na e ka treguar me një postim të fundit në Instagramin e saj ku shfaqet e veshur me të zeza në dhomën e rrëfimit me një prift.

“At kam nevojë të rrëfehem”, shkruan bukuroshja në postimin e saj.

Kujtojmë se kjo skenë me shumë gjasa do të jetë pjesë e realizimit të rradhës që Enca ka në axhendën e saj.