Bes Kallaku shikon me sy ‘Parajsën’ dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Bes Kallaku shikon me sy ‘Parajsën’ dhe… (FOTO)

Bes Kallaku shikon me sy ‘Parajsën’ dhe… (FOTO)

Aktori i humorit Bes Kalalku ka treguar dhe një herë se ka parë me sy ‘Parajsën’.
Nuk ka të bëjë kjo me dashurinë e tij të pakushtëzuar për Xhensilën. Me këtë cilësim Besi mund tu drejtohet vetëm domateve.

Ai ka pushtuar rrjetin me dashurinë e tij për bukën me djath dhe domate. Në një foto të postuar në Insta Story, Besi ka ndarë disa arka me domate dhe mbishkrimi shoqërues do ju bëjë të qeshni pa masë.

Dhe deri diku ka të drejtë…