“VALLJA E KAPSLLEKUT APO THARJE SQETULLASH”/ Olti Curri ”tallet” keq me Gjikon (FOTO) – AlpeGossip
“VALLJA E KAPSLLEKUT APO THARJE SQETULLASH”/ Olti Curri ”tallet” keq me Gjikon  (FOTO)

“VALLJA E KAPSLLEKUT APO THARJE SQETULLASH”/ Olti Curri ”tallet” keq me Gjikon (FOTO)

Gazetari Olti Curri është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, i cili tërheq gjithmonë vëmendjen me komentet e tij dhe thumbat që bënë shpesh herë për VIP-at shqiptar.

Ai është shumë aktiv në Instagram dhe në rrjetet e tjera sociale ku publikon statuse nga më të ndryshmet, me anë të të cilave flet për aktualitete të ndryshme, në një mënyrë ironike, por edhe ngacmon VIP-at, jo vetëm ata shqiptare, por edhe të huaj. “Viktima” e tij e rradhës ishte Gjiko dhe sfida e tij “Gjikichallenge”. Ai ka postuar një video në instastory ku shfaqen disa persona që kërcejnë këngën e tij “Bugati” dhe bëjnë kërcimin që bën Gjiko në këngë dhe krijoi “mini-sondazhin”: “Ça është ky kërcim, vallja e kapsllëkut apo tharje sqetullash”.