Rita Ora rimerr veten, por a do mundet të performoj në premierën e “Fifty Shades Freed” (FOTO) - AlpeGossip
Rita Ora rimerr veten, por a do mundet të performoj në premierën e “Fifty Shades Freed” (FOTO)

Rita Ora rimerr veten, por a do mundet të performoj në premierën e “Fifty Shades Freed” (FOTO)

Rita Ora ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” para pak minutash.

Me një veshje shumë të gjera ngjyrë të kuqe, Rita shfaqet duke pirë çaj transmeton Indeksonline.

“Duke pirë çaj këtë mëngjes dhe bërë disa intervista me veshjen e Dicekayek” ka shkruar Rita.

Ndryshe, ajo ka pranuar para pak orësh që ka probleme shëndetësore, gjë që rrezikon premierën e “Fifty Shades Freed”.