DO T’JU MBAJNË PARA EKRANIT/ Ja çfarë do shihni në emisionin e Borës, Romeos dhe Donaldit – AlpeGossip
DO T’JU MBAJNË PARA EKRANIT/ Ja çfarë do shihni në emisionin e Borës, Romeos dhe Donaldit

DO T’JU MBAJNË PARA EKRANIT/ Ja çfarë do shihni në emisionin e Borës, Romeos dhe Donaldit

Prej kohësh është bërë e ditur se moderatorja Bora Zemani dhe dy binjakët e njohur të “Al Pazar”, Romeo dhe Donald Veshaj janë duke përgatitur një projekt të ri.

Emisioni do të quhet “3shat” dhe do të nisë transmetimin këtë muaj.”3-shat” do të përmbajë humor që do të jetë shtylla kryesore e emisionit, skeçe dhe intervista të sinqerta në çdo puntatë.

“3shat” do të mund ta ndiqni në Tring dhe Vizion plus së shpejti bën të ditur “tring.al”.