PREJ 20 VITESH BASHKË/ Romir Zalla zbulon sekretin e martesës së suksesshme – AlpeGossip
PREJ 20 VITESH BASHKË/ Romir Zalla zbulon sekretin e martesës së suksesshme

PREJ 20 VITESH BASHKË/ Romir Zalla zbulon sekretin e martesës së suksesshme

Aktori shumë i dashur për publikun, Romir Zalla ishte i ftuar sot në “E Diell” ku foli për jetën e tij private dhe bashkëshorten regjisoren Suela Bako.

I pyetur se çfarë e mban të lidhur prej 20 vitesh me bashkëshorten e tij dhe si ka mundësi që s’është mërzitur ende nga martesa me të, aktori u përgjigj: “Besoj se na mban pasioni, profesioni i njëjtë dhe pak ndjenjë xhelozie”.

Romiri i bëri edhe një premtin bashkëshortes:” “I premtoj gruas sime publikisht që do të mësoj të gatuaj” tha aktori.