PAS NJË MUNGESE TË GJATË/ Habit Vali Corleone: Taksën ndaj Serbisë e vendosa unë (FOTO) – AlpeGossip
PAS NJË MUNGESE TË GJATË/ Habit Vali Corleone: Taksën ndaj Serbisë e vendosa unë (FOTO)

PAS NJË MUNGESE TË GJATË/ Habit Vali Corleone: Taksën ndaj Serbisë e vendosa unë (FOTO)

Personazhi shumë i komentuar në media Vali Corleone është rikthyer pas një mungese të gjatë në ekran. Ai ka qenë pjesë e emisionit “n’Kosovë Show” ku ka habitur me deklaratat e tij.

Vali Corleone ka deklaruar se vendosja e taksës ndaj mallrave nga Serbia ka qenë propozim i tij.

“Taksën me Serbinë e vendosa unë, ishte propozim i imi dhe normal që Qeveria e Kosoves e votoi”, është shprehur ai.

Vali ka thënë se ka raporte të mira me presidentin amerikan, Donald Trump dhe me shumë emra të njohur të botës.