ËSHTË 40 VJEÇ POR DUKET SI 20/ Gjyste Vulaj shfaqet me stil e "zhytur" në Versace (FOTO) - AlpeGossip
ËSHTË 40 VJEÇ POR DUKET SI 20/ Gjyste Vulaj shfaqet me stil e “zhytur” në Versace (FOTO)

ËSHTË 40 VJEÇ POR DUKET SI 20/ Gjyste Vulaj shfaqet me stil e “zhytur” në Versace (FOTO)

Mesa duket këngëtares Gjysta Vulaj nuk po i “ecin” vitet.

Në një foto të fundit ajo është shfaqur tejet joshëse dhe askush nuk mund ta besojë se ajo është 41 vjeç.

Përmes postimit këngëtarja ka treguar këmbët seksi dhe është shfaqur me shumë stil e “zhytur” në markën Versace.

Gjyste ngjan porsi një 20 vjeçare!