ERA ISTREFI SHTATËZANË? Ja si qëndron e vërteta, reagon këngëtarja (FOTO) – AlpeGossip
ERA ISTREFI SHTATËZANË? Ja si qëndron e vërteta, reagon këngëtarja (FOTO)

ERA ISTREFI SHTATËZANË? Ja si qëndron e vërteta, reagon këngëtarja (FOTO)

Këngëtarja e njohur Era Istrefi ishte në qendër të vëmendjes ditën e djeshme për shkak se në rrjetet sociale qarkulloi një foto ku ajo dukej me barkun e fryrë. Menjëherë u aludua se këngëtarja ishte në pritje të ëmbël dhe kjo ishte dhe arsyeja se përse Era u shkëput për disa kohë nga rrjetet sociale.

Mirëpo, Era i ka hedhur menjëherë poshtë aludimet. Këngëtarja ka reaguar menjëherë me anë të një video-je të postuar në “Instastory”, ku shfaqet me barku e sheshtë, duke lënë të nënkuptohet se lajmet që qarkulluan janë të pavërteta.

640 0 5e642179cffdd

Kujtojmë se në rrjetet sociale vetëm pak ditë më parë, fansat papritur nisën të komentonin “RIP” në një ndër fotot e saj. I menjëhershëm ka qënë dhe reagimi i së motrës, Nora Istrefi e cila tregoi se Era është shëndoshë e mirë.