Moderatorja poston këtë FOTO, plasin komentet ofenduese! Këngëtarja shqiptare: Të gjithë po i bëjnë ZOOM… – AlpeGossip
Moderatorja poston këtë FOTO, plasin komentet ofenduese! Këngëtarja shqiptare: Të gjithë po i bëjnë ZOOM…

Moderatorja poston këtë FOTO, plasin komentet ofenduese! Këngëtarja shqiptare: Të gjithë po i bëjnë ZOOM…

Aulona Musta është një ndër moderatoret më IN dhe më në formë që shohim në ekranet e TV shqiptare. Ajo shpesh herë bën postime mjaft frymëzuese për ndjekësit në Instagram-in e saj. Shumë e falenderojnë dhe këtë ‘feedback’ ajo e tregon edhe nëpërmjet ‘insta story’. Por ka shumë persona të cilët nuk janëaq pozitive me moderatoren, Musta.

Një foto e postuar nga moderatorja ka ngjalluar shumë polemika në rrjet. Fansat (ndjekësit) janëndarë në dy pjesë, ata që e mbështesnin dhe ata, të cilët e “kryqëzuan”, madje pati edhe ofendime. Por Aulona nuk ka lënë askënd pa përgjigje dhe iu është pëgjigjur monedhë.

Më poshtë mund të shihni disa nga debatet e moderatores me ndjekësit, ndër komentuesit e shumtë ishte dhe këngëtarja shqiptare, Orgesa Zaimi, e cila shkruan: “HA HA HA dhe të gjithe po bejne zoom fotos …”, ndërkohë Aulona i ka dhënë një sqarim siç e shihni në foton më poshtë.