“Le të themi se është gati”/ Klea Huta RIKTHEHET fuqishëm! Transformimi i saj në klip do ju HABISI (FOTO) – AlpeGossip
“Le të themi se është gati”/ Klea Huta RIKTHEHET fuqishëm! Transformimi i saj në klip do ju HABISI (FOTO)

“Le të themi se është gati”/ Klea Huta RIKTHEHET fuqishëm! Transformimi i saj në klip do ju HABISI (FOTO)

Pak kohë më parë, Klea Huta dha lajmin e bukur se do të rikthehet në muzikë me një këngë të re, duke i gëzuar të gjithë simpatizantët e saj.

Këngëtarja dhe njëkohësisht aktorja, është parë duke punuar deri natën vonë me Elgitin në studio për të realizuar këngën e re cila thuajse është gati.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Klea e cila ka postuar sot një foto ku na tregon pamjen me të cilën do shfaqet në videoklipin e këngës “Bla bla bla”.

E veshur komplet me të bardha, në një sfond rozë, Klea shkruan: “Le të themi se është gati”.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Klea ishte “Amla” e publikuar dy vite më parë.