Paparazzi kap Laura Nezhën pa make-up, ja si duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
Paparazzi kap Laura Nezhën pa make-up, ja si duket ajo (FOTO)

Paparazzi kap Laura Nezhën pa make-up, ja si duket ajo (FOTO)

Laura Nezha është një nga aktoret dhe këngëtaret më të zonjat, por edhe më seksi. Gjithashtu, ajo shfaqi edhe talentin e saj në kërcim në spektaklin “Dance with me” ku së bashku me master shefin, Renato Mekolli dolën fitues.

Një vajzë artiste me disa talente, Laura gjithashtu është edhe shumë bukuroshe. Në përditshmërinë e saj, mesa duket, Laura zgjedh të jetë e patrukuar dhe pa krehje të veçanta. Ajo është fotografuar nga paparazzi ynë në një bar me motrën e saj, e cila është mjeke.