“PIKA IME E DOBËT…”/ Donald Veshaj bën dedikimin e ëmbël – AlpeGossip
“PIKA IME E DOBËT…”/ Donald Veshaj bën dedikimin e ëmbël

“PIKA IME E DOBËT…”/ Donald Veshaj bën dedikimin e ëmbël

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV, Donald Veshaj ka treguar dashurinë e madhe që ka për familjen e tij. Ndërkohë që e shohim të pandarë nga vëllai i tij, Romeo, Donaldi ka treguar gjithashtu dashurinë e madhe që ka për vëllain tjetër, Mario.

Pavarësisht faktit se është tepër i ngarkuar për xhirimet e filmit të tij më të ri, “5 Here Jo”, Donaldi  ka gjetur mundësinë që të kalojë disa momente të bukura me familjen e tij.

Në disa postime të bëra në profilin e tij të Instagramit, Donaldi ka  publikuar disa foto të babait të tij, për të cilin shprehet se është pika e tij e dobët.

 

 

Në foton e parë, personazhi i njohur publik ka publikuar një fotot të babit të tij dhe të qenit, Starki. Ndërsa në një tjetër foto, bardhë e zi, ku shfaqet babai i tij duke pirë një kafe, Donaldi shkruan: “Pika ime e dobët….”

Donald Veshaj bën dedikimin e ëmbël: Pika ime e dobët....