“KJO NUK PRITEJ”/ Iu gjend drogë në makinë arrestohet bashkëpunëtori i Elvana Gjatës (FOTO) – AlpeGossip
“KJO NUK PRITEJ”/ Iu gjend drogë në makinë arrestohet bashkëpunëtori i Elvana Gjatës (FOTO)

“KJO NUK PRITEJ”/ Iu gjend drogë në makinë arrestohet bashkëpunëtori i Elvana Gjatës (FOTO)

Ai është bërë i njohur për të gjithë shqiptarët sidomos pas bashkëpunimit të suksesshëm me këngëtaren Elvana Gjata. Bëhet fjalë për reperin Ty Dolla $ign, i cili së bashku me Elvana Gjatën 5 muaj më parë sollën këngën “Off Guard”.

Mbrëmjen e djeshme ai ka rënë në prangat e policisë, pasi sipas “The Blas” thuhet se iu gjet marihuanë dhe kokainë.

Reperi 33-vjeçar dhe 6 persona të tjerë janë ndaluar teksa po udhëtonin me makinë në Atalanta.

Sipas “The Blas”, policia ka ndierë aromën e marihuanës dhe kanë kontrolluar makinën duke zbuluara praninë jo vetëm të marihuanës, por edhe të kokainës. Menjëherë pas kontrollit Ty Dolla $ign dhe miqtë e tij janë arrestuar nga policia.

Ndërsa 6 personat e tjerë janë liruar pa akuza, mësohet se reperi ndodhet ende në polici.