"DASMA E VITIT"/ Detaji i përbashkët mes italianes Chiara Ferragni dhe Sara Hoxhës - AlpeGossip
“DASMA E VITIT”/ Detaji i përbashkët mes italianes Chiara Ferragni dhe Sara Hoxhës

“DASMA E VITIT”/ Detaji i përbashkët mes italianes Chiara Ferragni dhe Sara Hoxhës

Dasma e Ledion Liços me Sara Hoxhën ishte dasma e vitit për vendin tonë, ndërsa për gjithë botën e cila mori edhe vëmendje maksimale ishte damsa e blogeres se famshme italiane Chiara Ferragni me Fedez.

Të dyja dasmat padyshim ishin madhështore dhe përrallore. Ndërsa Sara dhe Ledioni preferuan të bënin një dasmë tejet diskrete duke mos lejuar të mos ‘rrjedhë’ asnjë foto apo informacion rreth detajeve të ceremonisë; bloggerja Chiara dhe rreperi Fedez u treguan shumë bujar duke ndarë me të gjithë botën e instagramin foto apo video nga dasma e tyre përrallore, shkruan bordo.al.
Duket se këto dy dasma janë takuar në një pikë, pasi tek të dyja ceremonitë është parë një e përbashkët e madhe. Dekorimi madhështor plot me lule, duke krijuar idenë e kopshtit të mrekullueshëm të Edenit që pamë tek të dyja ceremonitë I janë besuar të njëjtës agjensi. Vincenzio d’Ascanio është një dizenjues i njohur milanez që ka qenë zgjedhja e të dy dasmave të njohura.

40195823_441316779723910_8060876131022143488_n.jpgledioni.jpg