HABIT Ada Deda: Nuk do lidhesha kurrë me një vlonjat, ata janë të padurueshëm – AlpeGossip
HABIT Ada Deda: Nuk do lidhesha kurrë me një vlonjat, ata janë të padurueshëm

HABIT Ada Deda: Nuk do lidhesha kurrë me një vlonjat, ata janë të padurueshëm

Modelja Ada Deda dhe njëkohësisht vajza e ish-deputetes Albina Deda është shprehur se nuk e mendon kurrë lidhjen me një vlonjat, madje nuk do ia lejonte vetes asnjëherë.

Gazetari: Do dashuroheshe me një vlonjat?

Ada Deda: Jo kurrë, asnjëherë, nuk do ia lejoja vetes.

Klea Kordhoni: Pse jo?

Tea Zhuli: Njeri është

Elmira Sadrija: Pse jo?

Sara Kolemi: Shoqja ime e ngushtë është nga Vlora, edhe ajo më ka thënë me vlonjat t’i preva këmbët dhe duart.

Gazetari: Më mirë influencuese apo gazetare?

Ada Deda: Gazetare sepse për atë po studioj.