JETA LUKSOVE E MORENA TARAKUT/ “Daily Mail” artikull për këngëtaren shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
JETA LUKSOVE E MORENA TARAKUT/ “Daily Mail” artikull për këngëtaren shqiptare (FOTO)

JETA LUKSOVE E MORENA TARAKUT/ “Daily Mail” artikull për këngëtaren shqiptare (FOTO)

Për shumë njerëz, ideja e pushimeve verore jashtë vendit ku jetojnë duket si një ëndërr e largët. Madje tani në kohë pandemie që rregullat janë më strikte, është paksa edhe më e vështirë.

Por një gjë e tillë nuk ndodh aspak për elitën botërore, të cilët kanë refuzuar që të lejojnë një pandemi globale të pengojë arratisjet e tyre verore.

Jeta luksoze e Morena Tarakut, “Daily Mail” artikull për

“Daily Mail” ka zgjedhur që të shkruajë një artikull pikërisht për disa nga personazhet e njohur të ekranit, të cilët kanë mijëra ndjekës në “Instagram” dhe bëjnë jetë luksoze.

E para që hap shkrimin është këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, e cila ka marrë vëmendjen për veshjet plot stil dhe të shtrenjta. Gjithashtu në tekstin dedikuar asaj, përmendet edhe një byzylyk ari të markës së njohur ‘Carter’, që ajo e mban në kyçin e dorës.

Jeta luksoze e Morena Tarakut, “Daily Mail” artikull për

“Këngëtarja shqiptare dhe ish-mbretëresha e bukurisë Morena Taraku kapi një byzylyk prej ari të bardhë dhe diamanti prej 290,000 £ në Cartier (foto në kyçin e dorës). Fotot e tjera tregojnë Morena duke paraqitur një stuhi me veshjet e stilistëve në Dubai dhe Turqi”, shkruan “Daily Mail” për Tarakun.

Jeta luksoze e Morena Tarakut, “Daily Mail” artikull për