“ËSHTË E ZHURMSHME”/ Këngëtari shqiptar takohet me yllin e muzikës pop Jennifer Lopez (FOTO) – AlpeGossip
“ËSHTË E ZHURMSHME”/ Këngëtari shqiptar takohet me yllin e muzikës pop Jennifer Lopez (FOTO)

“ËSHTË E ZHURMSHME”/ Këngëtari shqiptar takohet me yllin e muzikës pop Jennifer Lopez (FOTO)

Artisti me origjinë shqiptare, Albert Stanaj që po zhvillon karrierën e tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është mik i afërt me yje botërorë të muzikës.

Në eventet dhe koncertet që zhvillon, ai rastit të takohet edhe me emra shumë të famshëm. Personi i fundit që ka patur shansin të takojë është këngëtarja Jennifer Lopez, me të cilën ka bërë edhe fotografi.

Imazhin e shpërndau në rrjete sociale duke e shoqëruar me shkrimin: “Është gjithmonë kënaqësi e zhurmshme me JLO për Krishtlindje”.