ENCA TEJKALON KUFIJTË!/ Poston foto komplet e zhveshur nga… – AlpeGossip
ENCA TEJKALON KUFIJTË!/ Poston foto komplet e zhveshur nga…

ENCA TEJKALON KUFIJTË!/ Poston foto komplet e zhveshur nga…

Para pak minutash Enca Haxhia ka “goditur” rëndë ndjekësit në Instagram.
Këngëtarja seksi është shfaqur e zhveshur në shtrat ndërsa fotografinë e ka publikuar në rrjet.

”Çfarë ka për darkë?” ishte pyetja e saj pranë postimit ndërsa komentet dhe reagimet nga fansat ishin të shumta.

Kënga e saj e fundit solo ishte “Rendez Vous” e Enca shumë shpejt do ta sjell në Youtube me videoklip këngën “Kujt po i han” e cila në iTunes është publikuar.