TRENDI MË I RI I MODËS NUK LË VEND FARE PËR IMAGJINATËN/ Bikinit e “çuditshëm” me shirit tubash (FOTO) – AlpeGossip
TRENDI MË I RI I MODËS NUK LË VEND FARE PËR IMAGJINATËN/ Bikinit e “çuditshëm” me shirit tubash (FOTO)

TRENDI MË I RI I MODËS NUK LË VEND FARE PËR IMAGJINATËN/ Bikinit e “çuditshëm” me shirit tubash (FOTO)

Modele të gjeneratës më të fundit të bikinit janë ato të krijuara me shirit ngjitës që izolon tubat.Një trend i ri mode, që nuk lë vend thuajse fare për imagjinatën.

 

Me shiritat shumëngjyrës mund të krijohen figura të ndryshme në formë mozaiku.

Veshjet, nëse mund të quhen të tilla, u prezantuan nga një stilist nga Miami në javën e modës në Nju Jork. Eventi është titulluar ‘Blacktape Project’ dhe përcakton tendencën e bikinit për periudhën 2018 – 2019.