PËRFLITET PËR NJË LIDHJE ME BUTRINT IMERIN/ Olta Beqiri thyen për herë të parë heshtjen – AlpeGossip
PËRFLITET PËR NJË LIDHJE ME BUTRINT IMERIN/ Olta Beqiri thyen për herë të parë heshtjen

PËRFLITET PËR NJË LIDHJE ME BUTRINT IMERIN/ Olta Beqiri thyen për herë të parë heshtjen

Butrint Imeri prej një viti është përfolur për një lidhje me aktoren Olta Beqiri. Dyshja janë kapur mat në disa raste edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar kurrë lidhjen.

Përflitet për një lidhje me Butrint Imerin, Olta Beqiri thyen

Mbrëmjen e sotme Olta ishte e ftuar në “Më lër të flas” ku theu heshtjen për herë të parë. Ajo u pyet nga Romeo dhe Donaldi për fotot që kanë qarkulluar në rrjet, mirëpo aktorja mohoi të ketë pasur lidhje me Butrintin.

Përflitet për një lidhje me Butrint Imerin, Olta Beqiri thyen

“Njerëzit vdesin që diçka të diçka të vogël ta bëjnë të madhe. Realisht, jo domosdoshmërisht një foto që ke me dikë, tregon që je në një lidhje me atë person. Unë beqare jam”, u shpreh Olta.

Përflitet për një lidhje me Butrint Imerin, Olta Beqiri thyen

Përflitet për një lidhje me Butrint Imerin, Olta Beqiri thyen

Përflitet për një lidhje me Butrint Imerin, Olta Beqiri thyen