KËTË NUK E PRISNIT/ A ka patur xhelozi mes modelesh tek Adrola, Xhesika dhe Kristina: “Jemi kontrast…”(VIDEO) – AlpeGossip
KËTË NUK E PRISNIT/ A ka patur xhelozi mes modelesh tek Adrola, Xhesika dhe Kristina: “Jemi kontrast…”(VIDEO)

KËTË NUK E PRISNIT/ A ka patur xhelozi mes modelesh tek Adrola, Xhesika dhe Kristina: “Jemi kontrast…”(VIDEO)

Gjatë intervistës për Elitë Show bukuroshja Adrola Dushi nuk mund të mos fliste edhe për marrëdhënien me dy miket e ngushta modelet Kristina Bakiu dhe Xhesika Berberi.
E pyetur nëse ka patur ndonjëherë xhelozi profesionale mes tyre Adrola është shprehur.

“Me Xhesikën jemi kontrast tiparesh. Me Kristinën duket sikur kemi marrë hijen e njëra tjetrën kemi fjetur bashkë, kemi ngrënë bashkë, kemi bërë shumë gjëra bashkë, por jemi vërtet të ndryshme dhe mendoj se nuk kemi patur asnjëherë rast për të qenë xheloze. As në lidhje me punën, apo në çdo lloj marrëdhënie. Njerëzit që i dua i mbroj shumë fort,”-përfundon Adrola.