“DO ËMBËLSOHENI”/ Lori shfaqet SEKSI, e veshur me të zeza, tregon… (FOTO) – AlpeGossip
“DO ËMBËLSOHENI”/ Lori shfaqet SEKSI, e veshur me të zeza, tregon… (FOTO)

“DO ËMBËLSOHENI”/ Lori shfaqet SEKSI, e veshur me të zeza, tregon… (FOTO)

Lori Hoxha është njëra nga trashëgimtaret e njohur të gjigandit mediatik “Top Channel”.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë e bukur dhe në formë veshur tëra në të zeza kurse flokët i kishte kapur lartë.

Lori dukej shumë e ëmbël në këto imazhe por edhe femër e bukur dhe seksi.

Ndryshe, Lori shquhet për shijen e hollë në veshje dhe sigurisht gjërat e shtrenjta që ajo ka