Aktorja shqiptare operohet në tru: Sfida më e vështirë e jetës – AlpeGossip
Aktorja shqiptare operohet në tru: Sfida më e vështirë e jetës

Aktorja shqiptare operohet në tru: Sfida më e vështirë e jetës

Në “Rubrika 3ND” të “1 kafe me Labin”, së fundmi ka qenë e ftuar aktorja shumë e njohur për publiku nga seriali “O sa mirë”, Adriana Matoshi e cila për herë të parë ka treguar se ka bërë operacion në tru.

E pyetur cilat janë 3 sfidat më të vështira që ka kaluar në jetë, Adriana tregoi se 1 prej tyre ishte operimi kur u diagnostikua me tumor në tru.

“1. Lindjet. 2.Kur jam rrëzuar prej kalit që kam ndjenjur 4 muaj në spital. 3.Dhe kur kam pasur tumor në tru dhe jam bërë operacion”, u shpreh Adriana.

Megjithatë kjo periudhë e vështirë ka kaluar dhe tani aktorja gëzon shëndet.