DUKET SI NJË KËSHTJELLË E KOHËS MODERNE/ Fjolla Morina ndan pamjet e super shtëpisë së saj të re (FOTO) – AlpeGossip
DUKET SI NJË KËSHTJELLË E KOHËS MODERNE/ Fjolla Morina ndan pamjet e super shtëpisë së saj të re (FOTO)

DUKET SI NJË KËSHTJELLË E KOHËS MODERNE/ Fjolla Morina ndan pamjet e super shtëpisë së saj të re (FOTO)

Këngëtarja Fjolla Morina ka bërë disa ndryshime të mëdha së fundmi në jetën e saj.

Këngëtarja ka ndërtuar një shtëpi të re dhe gëzimi i saj padyshim është tepër i madh.

Madje, këtë lumturi ajo s’ka mundur ta mbajë dot vetëm për vete, ndaj ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale pamje të ndërtesës së saj.

Fjolla ka publikuar një foto të shtëpisë e cila duket si një kështjellë e kohëve moderne, e lyer në ngjyrë kafe dhe të bardhë.

Shtëpia super luksoze është e rrethuar nga gjelbërimi dhe merreni me mend vetë ç’arredim duhet të ketë edhe nga brenda.

Megjithatë, ne mezi po presim që Fjolla të na bëjë një tour brenda dhe jashtë shtëpisë së saj të re.