Rasheli dhe Bleona komentojnë te Angela Martini, por kjo e fundit HABIT me reagimin e saj (FOTO) - AlpeGossip
Rasheli dhe Bleona komentojnë te Angela Martini, por kjo e fundit HABIT me reagimin e saj (FOTO)

Rasheli dhe Bleona komentojnë te Angela Martini, por kjo e fundit HABIT me reagimin e saj (FOTO)

Rashel Kolaneci, Angela Martini dhe Bleona Qereti janë ndër vajzat me seksi te estrades. Të treja me shumë fat dhe bukuroshe, madje shihet se Angela ka miqësi me dy vajzat. Të dyja kanë uruar për ditëlindje Martinin në postimin e fundit por diçka bie shumë në sy.

“Me e bukura meriton gjithcka? everyday its your birthday!! Love u❤”, i shkruan Rashel, Angela-s, ndërkohë ajo ia kthen: “Thank you sexy baby”. Por edhe Bleona i ka komentuar modeles seksi, por e dini çfarë?

Angela i ka dhënë thjesht një ‘like’ dhe nuk ia ka kthyer fare komentin. Epo si duket Bleona e ka uruar në privat dhe Angela ka menduar më mirë t’ia lërë ‘seen’ dhe të merret me komentet e tjera.