Sonte nis emisioni “Portokalli”, Lori Hoxha i ka dy fjalë për… (VIDEO) – AlpeGossip
Sonte nis emisioni “Portokalli”, Lori Hoxha i ka dy fjalë për… (VIDEO)

Sonte nis emisioni “Portokalli”, Lori Hoxha i ka dy fjalë për… (VIDEO)

Pushimet mbaruan.

Tashmë do të nisin përsëri seritë e gjatë të qeshjeve dhe humorit në spektaklin “Portokalli”.

Pas një pushimi thuajse prej dy muajsh, ashtu siç është lajmëruar edhe nga programacioni i “Top Channel”, sot në mbrëmje do të nisë përsëri spektakli i humorit.

Ashtu siç tashmë është traditë për këtë emision edhe këtë herë nuk ka munguar një video me metrazh të shkurtër e personazheve të spektaklit.

Por jo vetëm kaq! Edhe aksionerja e TopChannel, bukuroshja Lori Hoxha me një postim të sajin në Instagram ka vendosur ti bëjë një dedikim të vogël aktorëve dhe spektaklit.

❤️ sonte! suksese skuadra 🍊@topchannelalbania

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Lori ka postuar trajlerin e emisionit të humorit dhe ka shkruar një koment në të: “Sonte! Suksese skuadra”, duke e shoqëruar komentin me emoji zemre.