Gjithçka mbaroi/ Dua Lipa i jep lamtumirën sezonit veror (FOTO) – AlpeGossip
Gjithçka mbaroi/ Dua Lipa i jep lamtumirën sezonit veror (FOTO)

Gjithçka mbaroi/ Dua Lipa i jep lamtumirën sezonit veror (FOTO)

Asgjë nuk zgjat për gjithmonë dhe mesa duket edhe për Dua Lipën diçkaje i ka ardhur fundi.

Momentet e relaksit mesa duket kanë mbaruar dhe pushimeve verore për Dua-n tashmë ju ka ardhur fundi.

Këtë e ka treguar vetë këngëtarja e famshme me një postim në Instagramin e saj, ku teksa shfaqet me të dashurin e saj Isaac ka shkruar: “Duke i dhënë lamtumirën ditës së fundit të pushimeve”.

Me siguri tashmë Dua Lipën e presin një seri angazhimesh në fushën artistike mes koncerteve të shumta me siguri bukuroshja do të sjellë edhe këngë të reja për publikun.

Le të presim më të mirën nga këngëtarja.