“EKSTREME”/ 31 vjeçari shpjegon pse është i dashuruar çmendurisht me të dashurën e tij 90-vjeç – AlpeGossip
“EKSTREME”/ 31 vjeçari shpjegon pse është i dashuruar çmendurisht me të dashurën e tij 90-vjeç

“EKSTREME”/ 31 vjeçari shpjegon pse është i dashuruar çmendurisht me të dashurën e tij 90-vjeç

Në dashuri nuk ekzistojnë rregulla: “Mosha është thjesht një numër”. Ne i dëgjojmë shpesh në jetën e përditshme këto shprehje, por 31-vjeçari Kyle Jones i konsideron të vërteta absolute sepse ai është i fejuar me Marjoje Mccool 91-vjeç.

Po po kështu siç e lexuat, ai është në një marrëdhënie me një grua 60 vite më të madhe se ai. Ata janë bërë protagonistë të një dokumentari i cili titullohet “Dashuria ekstreme” .

Kyle ka rrëfyer se që në moshë të re ai gjithmonë preferonte të kishte marrëdhënie me vajza më të mëdha në moshe e sidomos të moshuara. Ai nuk kishte të dëshirë të lidhje me femra që ishin në moshën e mamasë së tij por në moshën e gjyshes së tij dhe prandaj e do kaq shumë partneren e tij . 90 vjeçarja gjatë një interviste u shpreh se:

“Kur e takova isha shumë e lumtur që një djalë i ri më kishte propozuar. Ndonjëherë ndihem sikur ai është djali im tjetër por në shrat e harroj këtë dhe ndihem shumë mirë.”