“STALLË LOPËSH NUK JEMI”/ Pas takimit të Anës me Atdheun, Fationi shpërthen keq në studio (FOTO) – AlpeGossip
“STALLË LOPËSH NUK JEMI”/ Pas takimit të Anës me Atdheun, Fationi shpërthen keq në studio (FOTO)

“STALLË LOPËSH NUK JEMI”/ Pas takimit të Anës me Atdheun, Fationi shpërthen keq në studio (FOTO)

“Unë besoj shumë në kimi dhe e pashë te këta të dy. Shkojnë me njëri-tjetrin goxha. Ishalla Zoti lart e më lart!” Pikërisht kështu u shpreh Fationi, pas takimit të Anës dhe Atdheut në “Përputhen”.

Mirëpo, kjo qetësi e tij nuk zgjati shumë, pasi vetëm disa minuta më vonë ai shpërtheu keq në studio. Duke qenë se konkurrentët e tjerë po qeshnin teksa Atdheu dhe Ana flisnin, kjo e fundit u shpreh “Jemi bërë si stallë lopësh dhe jo si njerëz!” Deklarata e saj nuk u prit aspak mirë nga Fationi.

Pjesë nga biseda në studio:

Fationi: Stallë lopësh nuk jemi. Ti ke qenë e para që ke qeshur, kështu që thuaj mendimin edhe lëre. Mos e thuaj stallën, mos le nam aty po ec thuaj mendimin. Jep takimin tjetër edhe të ikim.

Ana: Po nuk të marr ty leje

Fationi: Po mos më thuaj mua stallë

Ana: Po kur fus veten të fus edhe ty

Fationi: Ti je e para që qesh, po jep takimin e rradhës, dërr dërr dërr

Ana: Po s’dua më vlla të lë llafet. Kush je ti të lë llafet unë? Nuk marr urdhra nga ti unë

Fationi: Mos fol për mua

Ana: Nëse të djeg, problemi jot jo i imi Fation

Fationi: Unë jam këtu te çunat

Ana: Po hajde o Fation se këtë punë ke ti gjithmonë

Fationi: Mirupafshim

Ana: Mirupafshim

Reagimi i Fationit u mor si xhelozi për Atdheun e Anën nga ana e opinionistit Arian Konomi, i cili e quajti të shtirur dhe urimin e Fationit në fillim.