PRINCI DHE PRINCESHA E BALLOS/ Bieta Sulo i dedikon Alban Dudushit fjalët më “magjike” – AlpeGossip
PRINCI DHE PRINCESHA E BALLOS/ Bieta Sulo i dedikon Alban Dudushit fjalët më “magjike”

PRINCI DHE PRINCESHA E BALLOS/ Bieta Sulo i dedikon Alban Dudushit fjalët më “magjike”

Mbrëmjen e sotme, si shpeshherë, Bieta Sulo vendosi t’i dedikonte bashkëshortit të saj, Alban Dudushit, disa fjalë të ëmbla. Ajo publikoi një foto në ‘Instagram’ ku dukej pranë moderatorit, me një fustan ngjyrë mustard, me një stil princeshe. “Fundi! Kapitulli i fundit i një balloje, të dy së bashku”, ka shkruar moderatorja, duke na kujtuar çiftet e filmave më të njohur vizatimorë, me princa, princesha dhe ballo. Sigurisht, nuk kanë munguar dhe komentet e fansave, të cilët përgëzojnë pamjen e çiftit. Bieta dhe Albani ishin pjesë e ‘Ballo Vjeneze’, e cila u organizua pak ditë më parë në Tiranë./revistawho.com