Çfarë shikon tek një mashkull nudo? Përgjigjen e Era Rusit nuk e prisnim (VIDEO) – AlpeGossip
Çfarë shikon tek një mashkull nudo? Përgjigjen e Era Rusit nuk e prisnim (VIDEO)

Çfarë shikon tek një mashkull nudo? Përgjigjen e Era Rusit nuk e prisnim (VIDEO)

Era Rusi ka dhuruar sot në programin LIVE ‘Trokit’ me moderatorin Ermal Peçin, një nga daljet e saj më unike. Përse? Nuk ishte vetëm e ftuar, por luajti si kurrë më parë në sfidat e programit siç priti edhe teleshikuesit në lojrat LIVE të programit. Pa fund të qeshura teksa ajo dhe Ermali nisën duelin e 4 gjërave që duhet ti zbulonin njëri-tjetrit në 6 sekonda.

A e dini cilat janë 4 këngëtarët që nuk krahasohen me të? Mendoni se do kompleksohej Era? Jo, përmendi 4 emrat mes të cilave një artiste shqiptare. Por prisni.. ka shumë pyetje që shkaktuan pafund të qeshura. Cilat janë 4 gjërat që shikon të parat tek një mashkull nudo? 4 fjalët që thotë më shpesh? 4 erërat më të shëmtuara që ka ndjerë…. Jepini Play videos, mësoni përgjigjet e qeshni gjatë!