Zbulohet projekti i ri i Almeda Abazit? Bukuroshja kthehet sërish në Shqipëri (FOTO) – AlpeGossip
Zbulohet projekti i ri i Almeda Abazit? Bukuroshja kthehet sërish në Shqipëri (FOTO)

Zbulohet projekti i ri i Almeda Abazit? Bukuroshja kthehet sërish në Shqipëri (FOTO)

Me mbarimin e Dancing, çifti u kthyen në Turqi dhe këtë muaj po kalonin pushimet në Fethiye së bashku me miqtë në një jaht.

Me të mbaruar pushimet, Almeda i është rikthyer menjëherë punës.

Prezantuesja bukuroshe ndodhet sot në Tiranë pasi siç u shpreh në emisione Ermalit, pak kohë më parë, ajo është në përgatitje të një projekti të ri të cilin deri tani ka preferuar mos ta zbulojë.