BLERO DHE AFRONA NISIN PËRGATITJET E DASMËS/ Modelja zbulon fustanin e nusërisë (FOTO) – AlpeGossip
BLERO DHE AFRONA NISIN PËRGATITJET E DASMËS/ Modelja zbulon fustanin e nusërisë (FOTO)

BLERO DHE AFRONA NISIN PËRGATITJET E DASMËS/ Modelja zbulon fustanin e nusërisë (FOTO)

Blero dhe Afrona do ta kurorëzojnë më në fund lidhjen e tyre që është komentuar shumë në media. Këngëtari dhe modelja do të martohen në 21 shtator të vitit 2019, por çifti duken shumë të entuziasmuar sa që i kanë nisur përgatitjet e dasmës një vit para.

Afrona ka provuar sot fustanin e nusërisë e këtë e ka bërë të ditur me postimin e fundit në Instastory.

Modelja zbulon vetëm pjesën e poshtme të fustanit të bardhë prej tyli dhe me qëndisje.

“Kjo lloj ndjenjë. Prova e parë e fustanit të martesës. Ishte një ditë shumë emocionuese”, ka shkruar Afrona.