Oriola Marashi djeg rrjetin si ”Rozafa”, me njërin gjoks bombastik jashtë (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi djeg rrjetin si ”Rozafa”, me njërin gjoks bombastik jashtë (FOTO)

Oriola Marashi djeg rrjetin si ”Rozafa”, me njërin gjoks bombastik jashtë (FOTO)

Me siguri ju kishin munguar fotot super seksi të Oriola Marashit pasi modelja kohët e fundit nuk ka postuar asnjë të tillë duke u tërhequr paksa nga vëmendja mediatike.

Por sot Oriola është rikthyer fuqishëm dhe siç di ajo, super seksi me një foto nga seti i ri fotografik.

“El Dorado ose Rozafa junior”, shkruan modelja krah fotos ku shihet e veshur me një kostum rrjetë me temina ngjyrë ari.

Njërin gjoks Oriola e mbulon me dorë ndërsa tjetri duket qartë nga rrjeta të cilën mban veshur.

Përpos komenteve kritikuese për faktin që shfaqet e zhveshur, qindra komentues të tjere nuk i kanë kursyer komplimentat për modelen që gjithnjë me pozat e saj djeg Instagramin.