Lakuriq në momente intime në dush/ Renato Mekolli “shokon” ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
Lakuriq në momente intime në dush/ Renato Mekolli “shokon” ndjekësit (FOTO)

Lakuriq në momente intime në dush/ Renato Mekolli “shokon” ndjekësit (FOTO)

Kuzhinieri, Renato Mekolli është një personazh i njohur në ekranet shqiptare. Së fundmi në profilin e tij të Facebook-ut, është hedhur një foto ku shihen një çiftë gjatë intimitetit në dush.

“Natën e mirë”, ka shkruar ai në diçiturë, por nga sa kuptohet, sigurisht që nuk është ai në foto, por me gjasë duhet të jetë një foto e marrë në internet.

Gjithsesi sipas postimit të fundit të kuzhinierit në Instagram, kuptojmë se profili i tij në Facebook është hakeruar dhe nuk është çudi që çifti në dush të jetë vepër e hakerave.