U HABITËM/ Këngëtarja shqiptare nuk e paska dhënë akoma puthjen e parë – AlpeGossip
U HABITËM/ Këngëtarja shqiptare nuk e paska dhënë akoma puthjen e parë

U HABITËM/ Këngëtarja shqiptare nuk e paska dhënë akoma puthjen e parë

Këngëtarja e dashur për publikun, Kanita, është një ndër të ftuarat këtë mbrëmje në emisionin “Shiko kush luan”. Si pjesë e programit, ajo nuk iu ka shpëtuar dot pyetjeve pikante në lidhje me jetën e saj private.

Në pjesën e parë të emisionit Kanita është pyetur se në çfarë moshe e ka dhënë puthjen e parë. Ajo është shprehur se diçka e tillë nuk ka ndodhur ende. “Nuk e kam dhënë akoma”, është përgjigjur ajo.

Këngëtarja është vetëm 18 vjeç dhe mesa duket ende nuk e ka gjetur dashurinë. Pavarësisht moshës së re, Kanita është kthyer në një artiste mjaft të suksesshme.