NJË KOPJE E MAMIT/ Njihuni me vajzën 7 vjeçare të Vikena Kamenicës (FOTO) – AlpeGossip
NJË KOPJE E MAMIT/ Njihuni me vajzën 7 vjeçare të Vikena Kamenicës (FOTO)

NJË KOPJE E MAMIT/ Njihuni me vajzën 7 vjeçare të Vikena Kamenicës (FOTO)

Mexosopranoja Vikena Kamenica është tejet diskrete sa i përket jetës private. Për sukseset dhe arritjet e saj në karrierë të gjithë jemi në dijeni, ama për çështjet e zemrës e për njerëzit e dashur të familjes, Vikena ka preferuar të tregohet e rezervuar, duke i mbajtur vetëm për vetë.

Vigjilja e Krishtlindjes së vitit 2011 do të ishte më kuptimplota në jetën e këngëtares së njohur lirike, pasi ajo solli në jetë vajzën e saj Krista, emrin e së cilës duket se ja diktoi vetë periudha e shenjtë në të cilën ajo lindi.