NJË JAVË NGA FINALJA E MADHE/ 4 ‘banorët’ e rinj që do t’i bashkohen shtëpisë së Big Brother Vip të dielën – AlpeGossip
NJË JAVË NGA FINALJA E MADHE/ 4 ‘banorët’ e rinj që do t’i bashkohen shtëpisë së Big Brother Vip të dielën

NJË JAVË NGA FINALJA E MADHE/ 4 ‘banorët’ e rinj që do t’i bashkohen shtëpisë së Big Brother Vip të dielën

Të dielën, shtëpisë së Big Brother Vip Albania do t’i bashkohen 4 personazhe të njohur të ekranit.

Të parët që konfirmuan ishin dy moderatorët e “Top Albania Radio” e programit “Wake Up”.

Enxhi Nasufi dhe Blendi Salaj do të futen këtë të diel në shtëpinë e “BBV”.

Më pas kanë konfirmuar edhe dy moderatoret e “Pardon my french”, Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro.