Shkodrani romantik mbulon bjonden në party me petale trëndafilash, djalit tek tavolina ngjitur i “luan qarku” – AlpeGossip
Shkodrani romantik mbulon bjonden në party me petale trëndafilash, djalit tek tavolina ngjitur i “luan qarku”

Shkodrani romantik mbulon bjonden në party me petale trëndafilash, djalit tek tavolina ngjitur i “luan qarku”

Që rinia shqiptarë do të duket sa shpenzon në klubet e natës ky është një fenomen mjaft popullor.
Pavarësisht gjendjes ekonomike familjare, këta të rinj sigurohen që të mos mbesin pas shokëve të tyre pasanikë.

Ata porositin shishe të shtrenjta me grupin e tyre shoqëror duke shpresuar kështu se do u bien në sy ndonjë vajze.

Një djali shkodran i cili kishte vendosur të frekuentonte një nga klubet e Tiranës i kishte bërë përshtypje një gjest i një djali që ai e njihte.

Ai ka shkruar për JOQ.al:

Prsh JOQ ,mram kisha vendos te shkoja ne ndonje nga klubet e Tiranes dhe realisht ajo qe me beri pershtypje eshte se edhe pse ne jetojm ne nje vend me halle dhe probleme ekonomike shikoj akoma te rinj qe bejn shpenzime ekstreme, ky ishte nje rast kur dy djem nga Shkodra mbulojn gocat me petale trëndafilash.
Me fat gocat dhe qendron shprehja se me ken shkodran tana i ban. Me aq sa dukej nuk njiheshin por pastaj u bashkuan dhe tani mduket se jetojn te lumtur.”