I "ÇMENDI" TË GJITHË/ Ish e dashura e deputetit kosovar publikon sërish foto gjysmë e zhveshur - AlpeGossip
I “ÇMENDI” TË GJITHË/ Ish e dashura e deputetit kosovar publikon sërish foto gjysmë e zhveshur

I “ÇMENDI” TË GJITHË/ Ish e dashura e deputetit kosovar publikon sërish foto gjysmë e zhveshur

Iva Aliko është një nga personazhet më seksi të showbizit shqiptar.

Kohë më parë komentohej se ajo ishte ish e dashura e një deputeti kosovar dhe gjithnjë ia del të trazojë rrjetin.

Së fundmi ajo ka publikuar sërish foto nga fotosesioni me temë festat e fundvitit e shfaqet sërish gjysmë e zhveshur.