Stresi më i DASHURUAR se kurrë/ I bën dedikimin special për të fejuarën e tij – AlpeGossip
Stresi më i DASHURUAR se kurrë/ I bën dedikimin special për të fejuarën e tij

Stresi më i DASHURUAR se kurrë/ I bën dedikimin special për të fejuarën e tij

Reperi Stresi para disa javësh ka zyrtarizuar në fejesë lidhjen e tij të dashurisë me Kejsin.
‘Djali i keq’ duket me i dashuruar dhe më i lumtur se kurrë më parë.

Menjëherë pas zyrtarizimit Stresi nuk i ka kursyer dedikimet e përa publike për partneren e tij të zemrës.

“Ti je personi im i preferuar”- ka shkruar Stresi në foton më të fundit krah bukuroshes së tij