Modelja shqiptare do të flasi për modë, Endrit Mërtiri ja kthen prerazi: ‘Prap do zihemi…’(FOTO) – AlpeGossip
Modelja shqiptare do të flasi për modë, Endrit Mërtiri ja kthen prerazi: ‘Prap do zihemi…’(FOTO)

Modelja shqiptare do të flasi për modë, Endrit Mërtiri ja kthen prerazi: ‘Prap do zihemi…’(FOTO)

Kur bëhet fjalë për modelet nuk mund të harrojmë faktin e diskutimeve për operacionet plastike.

Aktualisht Aurela Hoxha është një nga modelet më të suksesshme të tregun shqiptar dhe përpos këtij fakti e kemi parë të jetë shumë e lakuar në diskutime për pjesën nëse ka bërë operacionine plastike dhe në cilën pjesë.

Edhe pse modelja mund të ketë pranuar ndonjë operacion të vogël që ka kryer fansat vazhdojnë akoma të mendojnë se e vërteta fshihet diku.

Së fundmi në Instagram Aurela ka postuar një foto ku duket e veshur me shumë stil dhe e mbështetur në banakun e një bari ndërsa në përshkrimin e fotos shkruan: “Le të flasim për modë zemër”.

Nuk ka munguar edhe komenti i fotografit tashmë me famë ndërkombëtare, Endrit Mërtiri i cili i shkruan Aurelës: “Prap do zihemi dmth”, ndërsa komentin e ka shijuar me disa emoji qeshjeje duke lënë të kuptohet se është veçse një shaka.

Më pas edhe Aurela ka ndjekur ritmin duke ja kthyer Endritit me të qeshura.