ME BIKINI NË DËBORË/ Këto janë VIP-et që nuk i tremben temperaturave të ulëta (FOTO) – AlpeGossip
ME BIKINI NË DËBORË/ Këto janë VIP-et që nuk i tremben temperaturave të ulëta (FOTO)

ME BIKINI NË DËBORË/ Këto janë VIP-et që nuk i tremben temperaturave të ulëta (FOTO)

Temperaturat e ulët po mbizotërojnë kohët e fundit por kjo me sa duket nuk i tremb vajzat e showbizit.

Ishin motrat Kendall dhe Kourtney të c ilat pozuar të parat për këtë vit të veshura me bikini në dëborë e më pas u ndoqën edhe nga bukuroshja shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj.

Pavarësisht se kanë edhe shumë fansa të cilët i kritikojnë për këtë veprim, mesa duket bukuroshet nuk ua vënë veshin dhe e bëjnë këtë vit pas  viti.

Kujtojmë se emra të ndryshëm të ekranit gjithashtu kanë dalë në dëborë me bikini vite më parë.

Anxhelina Hadërgjonaj

Kendall Jenner

Kourtney Kardashian

Einxhel Shkira

Diellza Kolgeci

Bleona Qerreti

Gepostet von Bleona am Sonntag, 31. Dezember 2017

Isida Mollaymeri