SHIFRA E ÇMENDUR/ Me siguri as bizhuteritë e Marinës nuk kushtojnë sa syzet e Getoar Selimit – AlpeGossip
SHIFRA E ÇMENDUR/ Me siguri as bizhuteritë e Marinës nuk kushtojnë sa syzet e Getoar Selimit

SHIFRA E ÇMENDUR/ Me siguri as bizhuteritë e Marinës nuk kushtojnë sa syzet e Getoar Selimit

Getoar Selimi është një ndër reperët më të mirë të mommentit, të cilin gjatë gjithë kohës e shohim të kuruar në detaj. Nga gjitha postimet e tij në Instagram nuk është e vështirë të kuptosh se ai bën shpenzime të mëdha.

Dihet tashmë që Getoar Selimi vishet me shumë stil dhe për ta bërë këtë shpenzimet e shumta nuk mungojnë. Nëpër faqet të ndryshme online kemi hasur të shohim edhe çmimet e rrobave që ai i ka blerë por së fundmi të gjithë janë habitur me çmimin e syzeve të tij.

Siç ka zbuluar faqja shqiptare në Instagram, syzet e markës Tonino Lamborghini kushtojnë plot 920 euro.