I KEMI PARË KUDO/ Sipas “Google” këto janë fustanet më popullore të momentit – AlpeGossip
I KEMI PARË KUDO/ Sipas “Google” këto janë fustanet më popullore të momentit

I KEMI PARË KUDO/ Sipas “Google” këto janë fustanet më popullore të momentit

Ajo që shpesh na shpëton në të gjitha situatat është një fustan i këndshëm.

Për të kuptuar se cilat janë trendet e fustaneve, na erdhi në ndihmë “Google”.

“Fustani i vogël i zi” është një nga fustanet më të kërkuara në “Google” këtë vit, i ndjekur nga “fustani me printe leopardi” dhe “fustani me mëngë të gjata”.

Gjithsesi këto tre trendet janë ndër më populloret:

1.Fustanet e stilit viktorian

2.Fustanet me printet e zebrës

3.Fustanet me ngjyra neon