”TË BËRI ARDITI TË FAMSHME, MOS SHIT…”/ Blerina Bombaj i kthehet fanses: Ndërsa Arditi… (FOTO) – AlpeGossip
”TË BËRI ARDITI TË FAMSHME, MOS SHIT…”/ Blerina Bombaj i kthehet fanses: Ndërsa Arditi… (FOTO)

”TË BËRI ARDITI TË FAMSHME, MOS SHIT…”/ Blerina Bombaj i kthehet fanses: Ndërsa Arditi… (FOTO)

Blerina Bombaj që pas marrjes pjesë në një prej rubrikave në “E diela shqiptare”, është bërë e njohur nga të gjithë.

Në profilin e saj ajo është shumë aktive dhe ka shumë ndjekës që kërkojnë ndihmën e Blerinës për një shëndet të mirë.

Por, mes shumë njerëzve që kërkojnë këshilla ka dhe nga ata që lëshojnë një gjuhë të ashpër ndaj dietologes, duke i hedhur dhe akuza për çmime shumë të larta për një dietë të shëndetshme.

“Aman moj, o njeriu më i edukuar i kësaj bote si ato të jehovait. Po ik moj, të dha Zoti lekun dhe na bën si e ditura e botës, u heq karbohidrateet njerëzve, u shton proteinat, yndyrnat e mira dhe e kthen në biznes. Po je kaq humane t’i mos merr 300 mij lekë për një muaj dietë, sa një rrogë në Shqipëri po uli çmimet. Mos na shit pordhë nëpër rrjete se të bëri Arditi 10 vite reklam që u bëre njeri”- i shkruan ndjekësja Blerina Bombajt.

Pas këtij komenti aspak të këndshëm, Blerina Bombaj ka vendosur të reagojë publikisht në profilin e saj në rrjete sociale.

“Mua më dha Zoti lekë, mi nisi me bankë! Ndërsa Arditit Zoti i tha “kësaj do i bësh reklamë, se ashtu është një muhabet, dhe nuk dua ta diskutoj”!